Aktualności Pracowniów Wydziału Ekonomicznego

Wiarygodność finansowa (BIK) - wykład Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie 11.05.2020 20:10

Początek wydarzenia: Czwartek, 14 Maja 2020 12:00 Europe/Warsaw

Zapraszam do udziału w wykładzie on-line w dniu 14 maja 2020 (czwartek) nt. Wiarygodność finansowa – co możesz zyskać. Rola BIK.
Wykład rozpocznie się w dniu 14.05.2020 o godz. 12:00.
Czas trwania wykładu: 60 minut.
Na wykładzie zostanie poruszona m.in. tematyka wakacji kredytowych i ich wpływu na raport BIK.
Prowadzący wykład: Jarosław Jezierski – wykładowca programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.
Rejestracji na wykład on-line należy dokonać nie później niż 15 min przed rozpoczęciem wykładu.
Aby zarejestrować się na wykład, prosimy o kliknięcie w poniższy link (należy wpisać imię, nazwisko oraz adres e-mail):
nzb.clickmeeting.pl/wiarygodnosc-finansowa-bik-wyklad-zachodniopomorski-uniwersytet-technologiczny-w-szczecinie/register .

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo wiadomość e-mail, zawierającą link do wykładu on-line, która zostanie wysłana na adres e-mail wskazany podczas rejestracji.

Wykład on-line ma charakter interaktywny dzięki możliwości zadawania pytań i dzielenia się własnymi opiniami na czacie. Wykładowca będzie się z Państwem komunikował poprzez audio i video, będzie również wykorzystywana prezentacja.

W wykładzie można uczestniczyć korzystając z laptopa, jak i komórki/tabletu. Korzystając z komórki/tabletu można uczestniczyć w wykładzie poprzez przeglądarkę internetową (polecamy np. aktualną przeglądarkę Chrome, nie wszystkie przeglądarki - szczególnie nieaktualne - będą umożliwiały uczestnictwo w wykładzie, dlatego prosimy przed wykładem sprawdzić czy wykorzystywana przeglądarka będzie obsługiwała wykład on-line).

Po wykładzie wykładowca otrzyma listę osób (imię i nazwisko), które wzięły udział w wykładzie. Każdy uczestnik otrzyma po wykładzie (wystawiony na podane podczas rejestracji Imię i Nazwisko) certyfikat uczestnictwa w wykładzie.

Zachęcam do udziału w wykładzie
Marzena Rydzewska
koordynator uczelniany programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem