Aktualności Pracowniów Wydziału Ekonomicznego

Szkolenie „Bezpieczne praktyki i środowisko” 23.04.2013 12:28

Dziekan Wydziału Ekonomicznego ZUT i Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych  NOT rada w Szczecinie przy współpracy z Forum Uczelni Technicznych, serdecznie zaprasza wszystkich studentów uczelni wyższych oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych do organizowanego po raz trzeci w Szczecinie programu „Bezpieczne praktyki i środowisko”.

Szkolenia poświęcone są tematyce: Prawa Pracy, BHP, ochronie p-poż, organizacji bezpiecznej pracy oraz zagadnieniom urządzeń poddozorowych.

Prelekcje poprowadzą między innymi specjaliści z  takich organizacji jak: Państwowy Urząd Pracy, Państwowa Inspekcja Pracy, Urząd Dozoru technicznego, ZUS i wiele innych. Tegoroczną edycję wzbogaciliśmy o ćwiczenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.  Każdy uczestnik programu otrzyma dwujęzyczny certyfikat ukończenia kursów. Szkolenia odbędą się w dniach 7 – 8 maja, w godz. 10-14 na Wydziale Ekonomicznym ZUT, przy ul. Żołnierskiej 47.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zarejestrować się na stronie www.bezpiecznepraktyki.pl, a następnie wybrać odpowiednie miasto. Ci, którzy zapiszą się najszybciej zostaną nagrodzeni gadżetami od organizacji „ Sektor 3” oraz Columbus Coffee. Patronat honorowy nad akcją objął oddział regionalny Telewizji Polskiej.

Więcej informacji na www.bezpiecznepraktyki.pl

Dzięki uprzejmości Prorektora ds. studenckich  dr hab. inż. Jacka Wróbla, prof. nadzw. ZUT, studenci tej uczelni otrzymają zwolnienie z zajęć na czas trwania programu.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!