Aktualności Pracowniów Wydziału Ekonomicznego

Międzynarodowa konferencja w Greifswaldzie „Fair Tourism” 11.12.2015 29.10.2015 11:33

Informujemy, że istnieje możliwość uczestnictwa pracowników i studentów naszego Wydziału

w międzynarodowej konferencji „Fair Tourism” organizowanej 11 grudnia 2015 [piątek]

na Uniwersytecie w Greifswaldzie.

Konferencja prowadzona będzie w języku angielskim.

Zasady udziału:

zapewniamy transport na trasie Szczecin – Greifswald - Szczecin,

posiłek na miejscu oraz wypłatę skromnej diety.

"Ze względu na ograniczone możliwości wyjazdu (maksymalnie 49 osób) i zarazem olbrzymie zainteresowanie konferencją dalsze zapisy zostały wstrzymane. Aktualnie istnieje możliwość wpisywania się wyłącznie na listę rezerwową".
Następny wyjazd do Niemiec przewidziany jest w kwietniu 2016 r. w ramach projektu "Aktywność turystyczna na przygranicznych obszarach chronionych na przykładzie Parków Narodowych „Ujście Warty” (Polska) i „Dolina Dolnej Odry” (Niemcy).

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 30 listopada 2015

do dr W. Zbaraszewskiego [wzbaraszewski@zut.edu.pl].

Program konferencji w załączniku.

ZAŁĄCZNIK (format:  pdf, rozmiar:  65 kB)