Szkolenie w ramach: "Współpraca transgraniczna między uczelniami i dużymi obszarami chronionymi w Euroregionie Pomerania(Akronim REGE)" 05.06.2019 14:47

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach - szkoleniu doskonalającym, które odbędzie się 15.06.2019 roku w Parku Narodowym Vorpommersche Boddenlandschaft w Niemczech. Wyjazd na to wydarzenie organizowany jest w ramach projektu INT107, pt. "Współpraca transgraniczna między uczelniami i dużymi obszarami chronionymi w Euroregionie Pomerania(Akronim REGE)". Podczas tego wydarzenia  zapewniamy przejazd ze Szczecina i z powrotem, zwiedzanie parku, tłumaczenie symultaniczne podczas warsztatów oraz posiłek. Warunkiem koniecznym do uczestnictwa w wydarzeniu jest wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa oraz zwrotne uzyskanie potwierdzenie ze strony organizatorów.

Zgłoszenia prosimy kierować emailowo na dawid.dawidowicz@zut.edu.pl

Zgłoszenia na formularzu w załączeniu proszę przesyłać wyłącznie do 10.05.2019 roku.

Liczba miejsc jest ograniczona.
Jednocześnie informujemy osoby, które będą uczestniczyły w tym wydarzeniu o zapewnieniu we własnym zakresie stosownego ubezpieczenia na czas pobytu za granicą. Organizator zaleca  wyrobienie i posiadanie przy sobie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (służbowej lub turystycznej w zależności od uczestnika) oraz dodatkowego ubezpieczenia NNW.

Organizator nie ma możliwości  zapewnienia ochrony w tym zakresie.

Formularz zgłoszenia (format:  pdf, rozmiar:  214 kB)

dr Dawid Dawidowicz
Wydział Ekonomiczny