Aktualności Pracowniów Wydziału Ekonomicznego

Informacja o międzynarodowych warsztatach w ramach projektu Isabel 07.03.2018 13:14

W dniu 20.04.2018 r. odbędą się organizowane przez Wydział Ekonomiczny (dr Wojciech Zbaraszewski) międzynarodowe warsztaty projektu Isabel (realizowanego w ramach programu Horyzont 2020)

„Triggering Sustainable Biogas Energy Communities through Social Innovation”.

Warsztaty będą prowadzone na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT w Szczecinie w godzinach 9.15-16.00.

Wszyscy zainteresowani udziałem w tym przedsięwzięciu mogą zapoznać się z programem warsztatów (w języku angielskim lub niemieckim) dołączonym do tej informacji. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Obrady będą wspomagane przez tłumacza (PL-DE). Uczestnicy mają zapewniony catering, w tym obiad.

Osoby zainteresowane udziałem w tych warsztatach proszone są o wysłanie zgłoszenia na wskazany w Agendzie warsztatów adres e-mailowy D.PiedraGarcia@fnr.de lub adres poczty elektronicznej dr. W. Zbaraszwskiego wojciech.zbaraszewski@zut.edu.pl.

Program warsztatów język angielski (format:  pdf, rozmiar:  538 kB)

Program warsztatów język niemiecki (format:  pdf, rozmiar:  539 kB)

Dr hab. inż. Irena Łącka, prof. nadzw.

Prodziekan ds. nauki