Zapraszamy studentów do udziału w Oracle Academy 18.04.2018 15:24

Świetna informacja! My czyli Wydział Ekonomiczny podpisaliśmy umowę z Oracle, dzięki czemu możemy korzystać z możliwości Oracle Academy. Co zawiera Oracle Academy? Co zawiera Oracle Academy? Informacja poniżej:

1.     Dostęp do certyfikowanych szkoleń:

a.     W ramach prowadzonych zajęć:

-    Database Foundations (w ramach przedmiotu do wyboru - Blok 2: Zarządzanie bazami danych S1/N1 Z),

-    Oracle Application Express - Application Development (w ramach zajęć na specjalności Zarządzanie informacją w przedsiębiorstwie S1/N1 Z).

b.     Możliwe do uzyskania samodzielnie na podstawie realizacji szkolenia w Oracle iLearning:

-    Database Design and Programming with PL/SQL,

-    Database Design and Programming with SQL,

-    Java Foundations,

-    Java Fundamentals,

-    Java Programming.

2.     Dostęp do oprogramowania Oracle po podpisaniu przez studenta umowy licencyjnej.

3.     Zniżki na szkoleniach i egzaminy prowadzone przez Oracle (25-50%).

4.     Zniżki na książki i ebooki wydawane przez Oracle Press – 50%.

Oferta jest dostępna w celach edukacyjnych dla wszystkich użytkowników naszej Uczelni, dlatego zachęcam do kontaktu również użytkowników z innych wydziałów ZUT (Henryk.Marjak@zut.edu.pl).