Aktualności

OFERTA PRAKTYK na stanowisko: instruktor turystyczno-kulturalny Szczecin Zamek 27.04.2018 13:18

OFERTA PRAKTYK

Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej

ul. Korsarzy 34

70-540 Szczecin

Tel. 91 489 16 30
mail: info@zamek.szczecin.pl lub cikit@zamek.szczecin.pl

Poszukujemy kandydatów/tek na stanowisko:

instruktor turystyczno-kulturalny

Szczecin, Zamek

Zadania:

Obsługa ruchu turystycznego w obrębie Zamku poprzez informowanie w języku polskim i obcym odwiedzających biuro CIKiT(Centrum Infromacji Kulturalnej i Turystycznej), sprzedaż pamiątek , obsługa telefoniczna, prowadzenie korespondencji mailowej, sprzedaż i rezerwacja biletów na Zamkowe imprezy kulturalne, aktualizacja bazy turystycznej, zamieszczanie informacji na stronie internetowej Zamku, podstawy księgowości.

Wymagania:

Znajomość języka obcego (mile widziany niemiecki), komunikatywność, uprzejmość, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Miłą atmosferę pracy ;)
Nabycie umiejętności związanych z obsługą klienta (mieszkańcy Szczecina, turyści z Polski i zza granicy). Podniesienie własnych umiejętności językowych (angielski, niemiecki).
Przyswojenie wiedzy o atrakcjach Szczecina.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie następujących dokumentów: mail z krótką informacją o sobie (wykształcenie, zainteresowania, umiejętności),
o stosowanych językach obcych i stopniu ich zaawansowania,
o dostępności (jestesmy czynni 7 dni w tygodniu 10-18) do dnia 31 maja 2018 na adres: cikit@zamek.szczecin.pl. Osoba do kontaktu: Tomasz Wieczorek, 91 489 16 30.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.